Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je utorok, 21. október 2014, Uršuľa, zajtra Sergej

Surf.sk   Tag:

skype

Tag: skype

Populárne stránky označené tagom: skype

Zobrazených 1 - 10 z 48 odkazov pre skype

1 2 3

 Skype download

Skype download

Stiahnite si program skype zadarmo a využívajte jeho komunikačné služby. Stránka ponúka zlepšenia a jazykovú mutáciu programu skype. Tipy a triky pre používanie.

skype.stahujzdarma.sk

 Skype online

Skype online

Skype je v súčasnosti najpoužívanejší program pre internetovú telefóniu. Jeho popularita je založená na jeho príjemnom ovládanie a na jeho betplatnosti. Náš portál Vám prináša o Skypu veľa zaujímavých informácií.

skypestiahnut.sk

 Skype online

Skype online

Na našej stránke sa dozviete všetko čo ste chceli vedieť o programe skype a telefonovaní cez internet. Či už skype používate alebo sa na to ešte len chystáte, na našej stránke nájdete množstvo zaujímavých informácii.

skypeonline.posterous.com

 Skype.cabik.sk - skype na stiahnutie na počítač na plochu

Skype.cabik.sk - skype na stiahnutie na počítač na plochu

Skype umožňuje komunikáciu prostredníctvom textu, zvuku, ale aj obrazu. Ponúkame vám rôzne verzie tohto programu. Možnosť jeho stiahnutia a veľa zaujímavostí o ňom.

skype.cabik.sk

 Skype online sťahuj

Skype online sťahuj

Najpoužívanejšieho a najznámejšieho program pre komunikáciu po internete a to je program Skype. Umožňuje komunikáciu prostredníctvom textu, zvuku ale aj obrazu. Ponúkame vám rôzne verzie tohto programu, Možnosť jeho stiahnutia a veľa zaujímavostí.

skype.i-software.sk

 Doučovanie, preklady a inzercia na učenie.

Doučovanie, preklady a inzercia na učenie.

Inzertný server so zameraním na ponuky doučovania, preklady a výuka v natívnom jazyku cez Skype. Pridanie inzerátu zdarma.

www.tutoriva.com/sk

 Skype online

Skype online

Na tomto blogu sa môžete dočítať odpovede na všetky otázky týkajúce sa skypu aké vás len kedy napadli. Pomocou našich článkov zistíte čo všetko táto aplikácia dokáže a určite sa stanete jej užívateľom tiež.

skypeonline.webnode.sk

 Doučovanie matematiky a narábania s počítačom

Doučovanie matematiky a narábania s počítačom

Kvalitné doučovanie Matematiky a Práce na počítači. Osobne aj cez Skype. Príprava na skúšku, maturitu, monitor, písomku, prijímačky, reparát. VŠ, SŠ, ZŠ. 10-ročné skúsenosti, individuálny prístup, príjemná spolupráca, časová flexibilita.

www.matematika-a-pocitace.cz

 Taste for Words

Taste for Words

Ponúkame služby spojené s angličtinou: korekcia textu, oprava cvičení, Skype konzultácie, vypracovanie maturitných a štátnicových tém.

www.tasteforwords.tk

 Doučovanie slovenčiny cez Skype

Doučovanie slovenčiny cez Skype

Doučujem slovenčinu žiakov ZŠ - cez Skype: deviatakov pripravím na testovanie 9, piatakov na prijímacie pohovory na osemročné gymnáziá, vysvetlím učivo, pomôžem s domácimi úlohami atď. Som učiteľka na ZŠ.

doucovaniecezskype.webnode.sk