Cereálie a müsli


Wolfberry Hajdinakása

Wolfberry Hajdinakása

3,70 € 7,40 €/kg
Skladom gymbeam.sk
Wolfberry Ryžová kaša

Wolfberry Ryžová kaša

3,95 € 7,90 €/kg
Skladom gymbeam.sk
VanaVita BIO Musli krehké ovocie a semienka

VanaVita BIO Musli krehké ovocie a semienka

4,10 € 8,20 €/kg
Skladom gymbeam.sk
Mornflake Crispy Muesli Notoriously Nutty 650g

Mornflake Crispy Muesli Notoriously Nutty 650g

6,95 € 10,69 €/kg
Skladom gymbeam.sk
Mornflake Very Berry Heart Zdravé ovsené vločky 400 g

Mornflake Very Berry Heart Zdravé ovsené vločky 400 g

od 5,50 € 13,75 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
GymBeam Instantná pohánková kaša jahoda

GymBeam Instantná pohánková kaša jahoda

5,50 € 12,22 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
GymBeam Protein Granola s Čokoládou -

GymBeam Protein Granola s Čokoládou -

5,95 € 19,83 €/kg
Skladom gymbeam.sk
Sante Fit Granola orechy a kakao

Sante Fit Granola orechy a kakao

od 2,10 € 7,00 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
Sante Fit Raňajkové cereálie jahoda, malina a čerešňa

Sante Fit Raňajkové cereálie jahoda, malina a čerešňa

od 1,70 € 0,76 €/100 g
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
GymBeam Proteínová granola s medom a mandľami

GymBeam Proteínová granola s medom a mandľami

5,95 € 19,83 €/kg
Skladom gymbeam.sk
GymBeam Proteínová granola s lesným ovocím

GymBeam Proteínová granola s lesným ovocím

5,95 € 19,83 €/kg
Skladom gymbeam.sk
VanaVita BIO Proteínová kaša banán

VanaVita BIO Proteínová kaša banán

8,95 € 21,31 €/kg
Skladom gymbeam.sk 3 varianty
Mornflake Chrumkavá Granola Original 500 g

Mornflake Chrumkavá Granola Original 500 g

od 4,10 € 8,20 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
Mornflake Crispy Muesli ovoce, oříšky, semínka 750 g

Mornflake Crispy Muesli ovoce, oříšky, semínka 750 g

6,50 € 8,67 €/kg
Skladom gymbeam.sk
Mornflake Chrumkavá Granola Hawaiian 500 g

Mornflake Chrumkavá Granola Hawaiian 500 g

od 4,10 € 8,20 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
Sante Granola 500 g čokoláda

Sante Granola 500 g čokoláda

2,60 € 7,43 €/kg
Skladom gymbeam.sk
Mornflake Fibreful Ovsená kaša

Mornflake Fibreful Ovsená kaša

od 6,50 € 13,00 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
GymBeam Instant Corn Porridge

GymBeam Instant Corn Porridge

1,40 € 0,70 €/100 g
Skladom gymbeam.sk
GymBeam Instant sorghum porridge

GymBeam Instant sorghum porridge

1,60 € 0,80 €/100 g
Skladom gymbeam.sk
GymBeam Cornflakes

GymBeam Cornflakes

2,70 € 6,00 €/kg
Skladom gymbeam.sk
GymBeam Proteínová kaša s vlákninou kakao

GymBeam Proteínová kaša s vlákninou kakao

7,50 € 21,43 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
GymBeam Proteínová ovsená kaša s chia a orechmi čokoláda

GymBeam Proteínová ovsená kaša s chia a orechmi čokoláda

8,50 € 24,29 €/kg
Skladom gymbeam.sk 2 varianty
GymBeam True Muesli čokoláda

GymBeam True Muesli čokoláda

4,50 € 9,00 €/kg
Skladom gymbeam.sk 3 varianty
GymBeam Proteínová ryžová kaša jahoda

GymBeam Proteínová ryžová kaša jahoda

8,50 € 23,61 €/kg
Skladom gymbeam.sk 3 varianty

Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali?

Navrhnite produkt ktorý hľadáte a my sa ho pokúsime zaradiť do ponuky