Lieky a doplnky stravy


TEREZIA Brusinky 60 kapsúl

TEREZIA Brusinky 60 kapsúl

10,34 €
Skladom Benulekaren.sk
PROBIO-FIX Inum 60 kapsúl

PROBIO-FIX Inum 60 kapsúl

22,09 €
Skladom Benulekaren.sk
DECOLEN Forte pre ženy 60 tabliet

DECOLEN Forte pre ženy 60 tabliet

35,89 €
Skladom Benulekaren.sk
AESCIN 20 mg 90 tabliet

AESCIN 20 mg 90 tabliet

10,49 €
Benulekaren.sk
NUROFEN Pre deti 4% pomaranč 100 ml

NUROFEN Pre deti 4% pomaranč 100 ml

11,79 € 11,79 €/100 ml
Skladom Benulekaren.sk
CANNADERM Konopka masť 75 g

CANNADERM Konopka masť 75 g

10,49 € 13,99 €/100 g
Skladom Benulekaren.sk
SALUS Floradix kindervital fruity 250 ml

SALUS Floradix kindervital fruity 250 ml

12,29 € 49,16 €/l
Skladom Benulekaren.sk
DR. MÜLLER Glycerínové čípky 1,0 g detské 12 kusov

DR. MÜLLER Glycerínové čípky 1,0 g detské 12 kusov

3,79 € 379,00 €/100 g
Skladom Benulekaren.sk
DR. MÜLLER Glycerínové čípky 2,2 g 12 kusov

DR. MÜLLER Glycerínové čípky 2,2 g 12 kusov

3,59 € 163,18 €/100 g
Skladom Benulekaren.sk
SALUS Floradix magnesium 250 ml

SALUS Floradix magnesium 250 ml

12,29 € 49,16 €/l
Skladom Benulekaren.sk
EISEN Vital F 250 ml

EISEN Vital F 250 ml

9,89 € 39,56 €/l
Skladom Benulekaren.sk
INDONAL forte 90 kapsúl

INDONAL forte 90 kapsúl

38,89 €
Skladom Benulekaren.sk
CARBOFIT Čárkll baby 100 ml

CARBOFIT Čárkll baby 100 ml

4,49 € 4,49 €/100 ml
Skladom Benulekaren.sk
EDENPHARMA Vitamín K2 forte 30 tabliet

EDENPHARMA Vitamín K2 forte 30 tabliet

9,99 €
Skladom Benulekaren.sk
EDENPHARMA Vitamín K2 forte 60 tabliet

EDENPHARMA Vitamín K2 forte 60 tabliet

17,59 €
Skladom Benulekaren.sk
VITABALANS Vita B12 1000 mcg 30 tabliet

VITABALANS Vita B12 1000 mcg 30 tabliet

6,19 €
Skladom Benulekaren.sk
ACUTIL 60 kapsúl

ACUTIL 60 kapsúl

24,09 €
Skladom Benulekaren.sk
BEPANTHEN Sensiderm krém 50 g

BEPANTHEN Sensiderm krém 50 g

14,49 € 28,98 €/100 g
Skladom Benulekaren.sk
TEREZIA Brusinky + bylinky akut 10 kapsúl

TEREZIA Brusinky + bylinky akut 10 kapsúl

9,26 €
Skladom Benulekaren.sk
VITABALANS Fluid balans prášok 20 vreciek

VITABALANS Fluid balans prášok 20 vreciek

10,29 €
Skladom Benulekaren.sk

Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali?

Navrhnite produkt ktorý hľadáte a my sa ho pokúsime zaradiť do ponuky