Lieky a doplnky stravy


REVITANERV Strong 30 tabliet

REVITANERV Strong 30 tabliet

17,09 €
Skladom Benulekaren.sk
BARNY´S Herpenorm plus 10 kapsúl

BARNY´S Herpenorm plus 10 kapsúl

6,89 €
Skladom Benulekaren.sk
DEBRIECASAN Alfa 115 ml

DEBRIECASAN Alfa 115 ml

6,49 € 5,64 €/100 ml
Skladom Benulekaren.sk
BUSCOPAN 10 mg 20 tabliet

BUSCOPAN 10 mg 20 tabliet

5,29 €
Skladom Benulekaren.sk
PANADOL Ultra rapide pri silnej bolesti 24 tabliet

PANADOL Ultra rapide pri silnej bolesti 24 tabliet

10,69 €
Skladom Benulekaren.sk
MEDPHARMA Octanový gél natural 110 g

MEDPHARMA Octanový gél natural 110 g

2,79 € 2,54 €/100 g
Benulekaren.sk
VIRDE Šípkový olej 100% 50 ml

VIRDE Šípkový olej 100% 50 ml

4,79 € 9,58 €/100 ml
Skladom Benulekaren.sk
GENERICA Active folic 30 tabliet

GENERICA Active folic 30 tabliet

7,09 €
Skladom Benulekaren.sk
DIAS Forte 30 vreciek

DIAS Forte 30 vreciek

30,19 €
Skladom Benulekaren.sk
TEREZIA Kĺby fit 60 kapsúl

TEREZIA Kĺby fit 60 kapsúl

12,23 €
Skladom Benulekaren.sk
TEREZIA Bella linia 60 kapsúl

TEREZIA Bella linia 60 kapsúl

9,35 €
Skladom Benulekaren.sk
TEREZIA ErecTop 60 kapsúl

TEREZIA ErecTop 60 kapsúl

17,72 €
Skladom Benulekaren.sk
TEREZIA Rakytníček morský svet 140 kusov

TEREZIA Rakytníček morský svet 140 kusov

9,26 € 0,07 €/ks
Skladom Benulekaren.sk
TEREZIA Rakytníček džungľa 70 ks

TEREZIA Rakytníček džungľa 70 ks

9,26 € 0,13 €/ks
Skladom Benulekaren.sk
ASP Inulín vláknina z čakanky 300 g

ASP Inulín vláknina z čakanky 300 g

4,29 € 14,30 €/kg
Skladom Benulekaren.sk
VITELLA Ictamo 30 g

VITELLA Ictamo 30 g

10,19 € 33,97 €/100 g
Skladom Benulekaren.sk
INDONAL Woman 90 kapsúl

INDONAL Woman 90 kapsúl

37,39 €
Skladom Benulekaren.sk
RINOPANTEINA Nosový sprej 20 ml

RINOPANTEINA Nosový sprej 20 ml

8,39 € 41,95 €/100 ml
Skladom Benulekaren.sk
PROENZI Intensive 120 tabliet

PROENZI Intensive 120 tabliet

29,49 €
Skladom Benulekaren.sk
SMECTA GO 12 vrecúšok

SMECTA GO 12 vrecúšok

6,99 €
Skladom Benulekaren.sk
WOBENZYM 200 tabliet

WOBENZYM 200 tabliet

49,69 €
Skladom Benulekaren.sk
BROMHEXIN 12 Kvapky KM 50 ml

BROMHEXIN 12 Kvapky KM 50 ml

6,99 € 13,98 €/100 ml
Skladom Benulekaren.sk

Nenašli ste produkt, ktorý ste hľadali?

Navrhnite produkt ktorý hľadáte a my sa ho pokúsime zaradiť do ponuky