Alza dni sú tu! Až -30% s kódom ALZADNI30
Hľadať
Hľadať
Menu
Chovateľské potreby
Pre mačky
Pre psov
Pre hlodavce
Pre vtáky
Veterinárna lekáreň
Akvaristika
Pre kone
Pre hospodárske zvieratá
Elektronika
Mobily, tablety, nositeľná elektronika
TV, audio, video
Počítače a notebooky
Batérie a nabíjanie
Foto, kamery, optika
Inteligentná domácnosť
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Zdravotnícke potreby
Zdravotnícke prístroje
Očná optika
Ochrana dýchacích ciest
Masážne pomôcky
Šport a outdoor
Športy
Outdoorové vybavenie
Športtestery a inteligentné prístroje
Kozmetika a parfumy
Pleť
Telo
Zuby
Vlasy
Opaľovanie
Hygiena a hygienické potreby
Deti
Dekoratívna kozmetika
Nechty
Kórejská kozmetika
Masážne prípravky
Uši
Parfumy
Surf.sk
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Nutrend Denuts 35 g brusnica
Nutrend Denuts 35 g brusnica
Nutrend
Lieky a doplnky stravy
Skladom k odoslaniu
0,60 €
1,71 €/100 g
Pozrieť v obchode gymbeam.sk
O produkte
Denuts je výnimočná tyčinka plná zdravých orechov, semienok a medu s vysokým obsahom zdravých tukov, vitamínov a minerálov. Chutná tyčinka neobsahuje lepok ani žiadne konzervanty, takže vás nabudí len čistou prírodnou energiou.
Zobraziť viac
Bez umelých sladidiel
Bezlepkový
Bez laktózy
Vegetariánsky
Bez aspartamu
Parametre
Príchuť
brusnica
Balenie (g)
35 g
Brutto váha
0,035 kg
Rozmery
12 × 6,2 × 1 cm
Zmes
zmes
Forma
potraviny
Ďalšie od Nutrend
Nutrend Excelent Protein Bar ananás kokos
1,80 €
Nutrend Deluxe Protein Bar čokoládový sacher
1,80 €
NUTREND FLAPJACK čokoláda kokos
26,60 €
Gutar Energy Shot - Nutrend 20 x 60 ml.
27,90 €
Podobné produkty
→
VELLENA Zdravie močových ciest 90 kapsúl
23,59 €
Skladom
Benulekaren.sk
Ajurvédska káva SHATAWARI 100 g
5,95 €
5,95 €/100 g
Skladom
LekárenDoma.sk
INA Remorrhoids krém s pagaštanom a škumpou 30 ml
19,39 €
64,63 €/100 ml
Skladom
Benulekaren.sk
rozeUP KRÉM na chronické začervenanie tváre 30 ml
14,59 €
48,63 €/100 ml
Skladom
Benulekaren.sk
ALPA KONOPNÝ BALZAM hrejivý 150 ml
3,79 €
2,53 €/100 ml
Skladom
Benulekaren.sk
Slovakiapharm Peroxid vodíka 3% 100 ml
2,99 €
2,99 €/100 ml
Skladom
Benulekaren.sk
Slovakiapharm Glycerínové čapíky RAPID 2,2 g 12 ks
3,79 €
172,27 €/100 g
Skladom
Benulekaren.sk
Lit-Control pH Down 60 cps
39,99 €
0,67 €/ks
Skladom
Benulekaren.sk
0,60 €
gymbeam.sk
Kúpiť