Alza dni sú tu! Až -30% s kódom ALZADNI30
Hľadať
Hľadať
Menu
Chovateľské potreby
Pre mačky
Pre psov
Pre hlodavce
Pre vtáky
Veterinárna lekáreň
Akvaristika
Pre kone
Pre hospodárske zvieratá
Elektronika
Mobily, tablety, nositeľná elektronika
TV, audio, video
Počítače a notebooky
Batérie a nabíjanie
Foto, kamery, optika
Inteligentná domácnosť
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Zdravotnícke potreby
Zdravotnícke prístroje
Očná optika
Ochrana dýchacích ciest
Masážne pomôcky
Šport a outdoor
Športy
Outdoorové vybavenie
Športtestery a inteligentné prístroje
Kozmetika a parfumy
Pleť
Telo
Zuby
Vlasy
Opaľovanie
Hygiena a hygienické potreby
Deti
Dekoratívna kozmetika
Nechty
Kórejská kozmetika
Masážne prípravky
Uši
Parfumy
Surf.sk
Jedlo a nápoje
Trvanlivé potraviny
Cestoviny, ryža, strukoviny
Obilniny
Wolfberry BIO Biela Quinoa 500 g
Wolfberry BIO Biela Quinoa 500 g
Wolfberry
Obilniny
Skladom k odoslaniu
4,50 €
9,00 €/kg
Pozrieť v obchode gymbeam.sk
O produkte
BIO Biela quinoa je obilnina s obsahom vitamínov, minerálov, vlákniny a bielkovín. Quinoa je ľahko stráviteľná a neobsahuje lepok, má príjemnú chuť a hodí sa ako príloha k rôznym pokrmom.
Zobraziť viac
Bez GMO
Bezlepkový
Bez laktózy
Vegánsky
Vegetariánsky
Bez aspartamu
BIO
Parametre
Balenie (g)
500 g
Brutto váha
0,5 kg
Rozmery
12 × 18,5 × 4,5 cm
Zmes
číry
Forma
potraviny
Ďalšie od Wolfberry
Wolfberry BIO Ghi vaj
27,95 €
Wolfberry Bylinný čaj Kotvičník (Tribulus terrestris)
1,70 €
Wolfberry Ryžová kaša
3,95 €
Wolfberry Hajdinakása
3,70 €
Podobné produkty
→
VanaVita Bio 5 Zrnne vlocky
3,10 €
6,20 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
VanaVita BIO Quinoa
4,20 €
8,40 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
GymBeam Quinoa čierna
4,10 €
8,20 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
Mornflake Scottish Jumbo Oats 1500 g
5,50 €
3,67 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
Mornflake Superfast Oats 500g
od
2,10 €
4,20 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
2 varianty
Gymbeam Bezlepkové ovsené vločky jemné
od
3,10 €
6,20 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
2 varianty
GymBeam Tapiokové perly
3,10 €
6,20 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
GymBeam Celozrnný kuskus
2,20 €
4,40 €/kg
Skladom
gymbeam.sk
4,50 €
gymbeam.sk
Kúpiť