Alza dni sú tu! Až -30% s kódom ALZADNI30
Hľadať
Hľadať
Menu
Chovateľské potreby
Pre mačky
Pre psov
Pre hlodavce
Pre vtáky
Veterinárna lekáreň
Akvaristika
Pre kone
Pre hospodárske zvieratá
Elektronika
Mobily, tablety, nositeľná elektronika
TV, audio, video
Počítače a notebooky
Batérie a nabíjanie
Foto, kamery, optika
Inteligentná domácnosť
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Zdravotnícke potreby
Zdravotnícke prístroje
Očná optika
Ochrana dýchacích ciest
Masážne pomôcky
Šport a outdoor
Športy
Outdoorové vybavenie
Športtestery a inteligentné prístroje
Kozmetika a parfumy
Pleť
Zuby
Telo
Vlasy
Opaľovanie
Hygiena a hygienické potreby
Deti
Dekoratívna kozmetika
Nechty
Kórejská kozmetika
Masážne prípravky
Uši
Parfumy
Surf.sk
Jedlo a nápoje
Čaje a bylinky
Čaje
Wolfberry Bylinný čaj Pestrec mariánsky 50 g
Wolfberry Bylinný čaj Pestrec mariánsky 50 g
Wolfberry
Čaje
Skladom k odoslaniu
1,40 €
2,80 €/100 g
Pozrieť v obchode gymbeam.sk
O produkte
Bylinný čaj Pestrec mariánsky pôsobí ako antioxidant a priaznivo ovplyvňuje viaceré funkcie nášho organizmu. Sypaný čaj má vysokú kvalitu a výbornú bylinnú chuť.
Zobraziť viac
Bez GMO
Bezlepkový
Bez laktózy
Vegánsky
Vegetariánsky
Parametre
Balenie (g)
50 g
Brutto váha
0,058 kg
Rozmery
17,5 × 9 × 4 cm
Zmes
číry
Forma
potraviny
Ďalšie od Wolfberry
Wolfberry BIO Ghi vaj
27,95 €
Wolfberry Ryžová kaša
3,95 €
Wolfberry Hajdinakása
3,70 €
Wolfberry Ghi
18,95 €
Podobné produkty
→
Wolfberry Bylinný čaj Kotvičník (Tribulus terrestris)
1,70 €
3,40 €/100 g
Skladom
gymbeam.sk
Wolfberry BIO Zelený čaj prášok
od
5,95 €
5,48 €/100 g
Skladom
gymbeam.sk
2 varianty
Pure Way BALANCE sypaná zmes bylín, 40 g
2,70 €
6,75 €/100 g
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Jazmínový Oolong 80g, Herbatea
7,90 €
9,88 €/100 g
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
VanaVita BIO Tribulus čaj
2,60 €
5,20 €/100 g
Skladom
gymbeam.sk
Ovocná bomba čajová zmes 100g, Herbatea
6,90 €
6,90 €/100 g
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Osviež sa! čajová zmes 70g, Herbatea
6,90 €
9,86 €/100 g
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Sonnentor BIO Čaj levanduľa kvet
od
5,95 €
8,50 €/100 g
Skladom
gymbeam.sk
2 varianty
1,40 €
gymbeam.sk
Kúpiť