Alza dni sú tu! Až -30% s kódom ALZADNI30
Hľadať
Hľadať
Menu
Chovateľské potreby
Pre mačky
Pre psov
Pre hlodavce
Pre vtáky
Veterinárna lekáreň
Akvaristika
Pre kone
Pre hospodárske zvieratá
Elektronika
Mobily, tablety, nositeľná elektronika
TV, audio, video
Počítače a notebooky
Batérie a nabíjanie
Foto, kamery, optika
Inteligentná domácnosť
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Zdravotnícke potreby
Zdravotnícke prístroje
Očná optika
Ochrana dýchacích ciest
Masážne pomôcky
Šport a outdoor
Športy
Outdoorové vybavenie
Športtestery a inteligentné prístroje
Kozmetika a parfumy
Pleť
Zuby
Telo
Vlasy
Opaľovanie
Hygiena a hygienické potreby
Deti
Dekoratívna kozmetika
Nechty
Kórejská kozmetika
Masážne prípravky
Uši
Parfumy
Surf.sk
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Vitamíny a doplnky stravy
About Breakfast - Yamamoto 600 g Banana
About Breakfast - Yamamoto 600 g Cappuccino
Yamamoto
Vitamíny a doplnky stravy
Skladom k odoslaniu
19,90 €
33,17 €/kg
Príchuť
Banana
Cappuccino
Coconut Chocolate
Hazelnut
Lemon Delight
Milk Chocolate
Pear Brownie
Strawberry Cheesecake
Pozrieť v obchode protein.sk
O produkte
Zmes na báze celozrnných ovsených vločiek a bielkovín z vaječného bielka so zmesou enzýmov. Môžete ho použiť ako klasickú raňajkovú ovsenú kašu alebo ako zmes na palacinky.
Zobraziť viac
Parametre
Balenie
600 g
Príchuť
Cappuccino
Ďalšie od Yamamoto
Energan (špeciálny nápoj určený počas tréningu) - Yamamoto 700 g Tropical
64,90 €
Legionarius - Yamamoto 700 g Tropical
26,90 €
Cranberry (prevencia proti zápalu močových ciest) - Yamamoto 30 tbl.
8,90 €
Medol (pomáha zmierňovať predmenštruačný syndróm) - Yamamoto 15 tbl.
7,90 €
Podobné produkty
→
Adelle Davis autorka Adelle Davis - Čo Vám chýba, aby ste boli fit
9,90 €
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
NATURAL Atlét formula, 30 dávok
49,00 €
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Adelle Davis autorka Adelle Davis - Uzdravme se
9,90 €
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Artic Žuvačky Premium Peppermint 10 ks bez aspartamu
1,19 €
0,12 €/ks
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Adelle Davis - Balíček krása, vlasy, nechty (Adelle Davis lipozomálny zinok 200ml, Adelle Davis lipozomálny glutatión, Adelle Davis kolagén na krásu 187g)
63,00 €
31,50 €/100 ml
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
AminoBol Energy (predtréningová BCAA formula) - Yamamoto 300 g Orange-Lemon
38,90 €
129,67 €/kg
Skladom
protein.sk
Fucked Up Joker - Swedish Supplements 300 g Lollipop
od
36,90 €
133,00 €/kg
Skladom
protein.sk
10 varianty
Speed Serum - Peak Performance 300 g Blueberry
19,90 €
66,33 €/kg
Skladom
protein.sk
2 varianty
19,90 €
protein.sk
Kúpiť