Adelle Davis - Betakarotén 25.000 IU, 60 kapsúl

Adelle Davis - Betakarotén 25.000 IU, 60 kapsúl

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
9,45 €

POPIS
ZNAČKA: Adelle Davis TRVANLIVOSŤ: 18 mesiacov od dátumu výroby FORMA: kapsuly OBSAH: 60 kapsúl / 60 denných dávok VYROBENÉ V: Slovensko, EÚ ZLOŽENIE: vitamín A (beta-karotén), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), HPMC kapsula ZDROJ ÚČINNEJ LÁTKY: vitamín A (vo forme pro-vitamínu A - betakarotén) je rastlinného pôvodu - vyrobený z riasy kelp.
DÁVKOVANIE: 1 x 1 kapsula denne (25.000 IU betakaroténu) Vhodný pre vegánov: áno Bez geneticky upravených látok: áno Bez lepku: áno   Vitamín A sa odjakživa spája so zrakom a so zdravou pokožkou. Pomáha zmierniť únavu očí. Je vhodný pre ľudí, ktorí trávia veľa času pred obrazovkou a na iných pracovných miestach namáhajúcich zrak. Nedostatok vitamínu A spôsobuje nočnú slepotu – ak má človek dostatok vitamínu A, v noci dokáže aspoň čiastočne vidieť. Avšak ak mu vitamín A chýba, táto schopnosť sa stráca a ľahko ho oslepí svetlo (napr. protiidúce autá). Vitamín A prispieva tiež k správnej funkcii imunitného systému. Taktiež je nevyhnutný na udržanie zdravého reprodukčného systému u mužov aj žien, ako aj na zabezpečenie normálneho rastu a vývoja embrya počas tehotenstva.   Vitamín A prispieva k: udržaniu dobrého zraku udržaniu zdravej pokožky správnej látkovej premene správnej funkcii imunitného systému zníženiu rizika tvorby akné potlačeniu šeroslepoty (neschopnosti vidieť v tme)   VÝŽIVOVÉ HODNOTY  Množstvo aktívnej látky v odporúčanej dennej dávke  %RVH*  Vitamín A (betakarotén)
25.000 IU
 1875 % *denná referenčná výživová hodnota priemerného dospelého SKLADOVANIE Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste v dobre uzatvorenom obale. UPOZORNENIE  Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. PREHLÁSENIE O ALERGÉNOCH  Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok.  Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.