Adelle Davis - Magnézium, 200 mg a B6 40mg, 100 kapsúl

Adelle Davis - Magnézium, 200 mg a B6 40mg, 100 kapsúl

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
11,20 €

 POPIS  ZNAČKA :  Adelle Davis  TRVANLIVOSŤ :  24 mesiacov od dátumu výroby  FORMA :  kapsule  OBSAH :  100 kapsúl/ 50 denných dávok/ 42g  VYROBENÉ V :  Slovensko, EÚ  ZLOŽENIE :  horčík (citrát horečnatý), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza)  Kapsula je vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (HPMC) a neobsahuje žiadne   zložky živočíšneho pôvodu.  DÁVKOVANIE :  2 x 1 kapsula denne (magnézium/horčík - 200 mg a vitamín B6 40mg)  Vhodný pre vegánov :  áno  Bez geneticky upravených látok :   áno  Bez lepku :  áno   Spojenie magnézia/horčíka a vitamínu B6 je nevyhnutné pre ich správne využitie organizmom. Bojujú proti svalovým kŕčom, uvoľňujú nervové aj svalové napätie - majú relaxačný účinok. ÚČINKY MAGNÉZIA/HORČÍKA V SKRATKE prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov prispieva k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu svalov pomocou neho je možné znížiť vyčerpanie a únavu
  ÚČINKY VITAMÍNU B6 V SKRATKE prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému prispieva k správnej tvorbe červených krviniek prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky prispieva k regulácii hormonálnej činnosti Väčšie množstvo vitamínu B6 potrebujú ľudia, ktorý majú veľký prísun bielkovín (napríklad profesionálni športovci), ženy užívajúce hormonálnu antikoncepciu, osoby trpiace celiakiou a niektorí chronicky chorí ľudia. Vitamín B6 je odporúčaný pri chudokrvnosti a nervových problémoch.  
VÝŽIVOVÉ HODNOTY  Množstvo aktívnych látok v odporúčanej dennej dávke dospelého   % RVH*  Horčík  200 mg  53,31%  Vitamín B6  40 mg  2857% *denná referenčná výživová hodnota priemerného dospelého  SKLADOVANIE Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste do 25 °C v dobre uzatvorenom obale. UPOZORNENIE Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. PREHLÁSENIE O ALERGÉNOCH Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok.  Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.