Adelle Davis - MgSHOT Liposomal 375 mg - 1 ks

Adelle Davis - MgSHOT Liposomal 375 mg - 1 ks

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
1,69 €

POPIS ZNAČKA: Adelle Davis TRVANLIVOSŤ: 12 mesiacov FORMA: tekutá lipozomálna (vstrebateľnosť takmer 100%) OBSAH: 25ml / 1 denná dávka VYROBENÉ V: Slovensko, EÚ ZLOŽENIE: citrát horečnatý, demineralizovaná voda, geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín, kyselina citónová, zahusťovadlo(xantánová živica), konzervačná látka: sorban draselný DÁVKOVANIE: 1 ampulka (25 ml) (horčík 375 mg)
Vhodný pre vegánov: áno Bez geneticky upravených látok:  áno Bez lepku:  áno
Magnézium v lipozomálnej forme zabezpečí prenos magnézia priamo do bunky. Bojuje proti svalovým kŕčom, uvoľňuje nervové aj svalové napätie - má relaxačný účinok. ÚČINKY MAGNÉZIA/HORČÍKA V SKRATKE prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnemu fungovaniu psychiky prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov prispieva k správnej látkovej výmene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu svalov pomocou neho je možné znížiť vyčerpanie a únavu

Najväčším nedostatkom bežných foriem vitamínov a iných doplnkov výživy, ako sú tabletky, prášky alebo nápoje, je, že sa prevažná časť samotného doplnku výživy znehodnotí už v tráviacej sústave a na miesto určenia v našom tele sa dostane iba malá časť množstva uvedeného na obale výživového doplnku. Lipozomálna forma má na rozdiel od bežných foriem až 6-krát vyššiu vstrebateľnosť. Pre porovnanie rôznych foriem: kapsule, tablety, prášková forma                             vstrebateľnosť do 20 % vitamín C podávaný injekciou priamo do žily         vstrebateľnosť približne 70 % lipozomálna forma                                                        vstrebateľnosť vyše 90 % Veľmi zjednodušene sa dá povedať, že samotný doplnok výživy je obalený maličkými bublinkami (volajú sa lipozómy, odtiaľ názov lipozomálny, a vyrobia sa špeciálnym postupom z prírodnej látky lecitín). Tieto mini bublinky doplnok výživy chránia a navyše si „rozumejú“ so stenami čriev, tým pádom sa cez ne ľahko dostanú do krvi a tá ich zanesie k samotným bunkám. S nimi si tiež rozumejú, takže bunka veľmi ľahko prijme „zásielku“ a preto sa viac ako 90 % doplnku výživy v lipozomálnej forme dostane tam, kam má, a využije sa. Táto forma navyše nezaťažuje žalúdok. VÝŽIVOVÉ HODNOTY  Množstvo aktívnej látky v odporúčanej dennej dávke   % RVH*  Horčík  375 mg  100 % *denná referenčná výživová hodnota priemerného dospelého  SKLADOVANIE Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín a uchovávajte v chladničke. UPOZORNENIE Nevhodné pre deti. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. PREHLÁSENIE O ALERGÉNOCH Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok. Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.