ECODENTA - Certifikovaná BIO zubná pasta proti povlaku s kokosovým olejom 75 ml

ECODENTA - Certifikovaná BIO zubná pasta proti povlaku s kokosovým olejom 75 ml

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
6,49 €

Organická zubná pasta Ecodenta Organic Anti-Plaque s obsahom kokosového oleja a zinku pomáha predchádzať vzniku zubného povlaku a zubného kameňa a udržuje zuby čisté a hladké. Zubnú pastu Ecodenta Organic s prírodným zložením si čoskoro obľúbite. Obsahuje 99% zložiek prírodného pôvodu Zamedzuje tvorbe zubného povlaku a kameňa Svieža pepermintová vôňa osviežuje celú ústnu dutinu Neobsahuje fluorid Vegánske zloženie Zubné pasty ponúkané pod značkou Ecodenta sú výsledkom prepojenia modernej vedy a prírody. Sú vyrobené z prírodných látok, ktoré sú zdraviu prospešné a neškodia životnému prostrediu. Pasty neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid, SLS alebo parabény.

Prípravky Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a sú testované zubnými lekármi. Jednotlivé výrobky sú vždy obohatené o účinné látky z vybraných rastlín, ktoré rýchlo a veľmi šetrne pomáhajú eliminovať problémy so zubami alebo ďasnami. Nechýba v nich ani prírodný zdroj vápnika kalident, ktorý zaceľuje prasklinky a poškodený povrch zubov, predchádza vzniku zubného kazu a má prirodzené dezinfekčné účinky.

Pasty obsahujú tiež aktívnu látku teavigo, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a jej účinky sú vedecky dokázané. Táto látka má antibakteriálny účinok, chráni zuby pred zubným kameňom a zanecháva v ústach dlhodobý pocit sviežosti. Chráňte svoj chrup pravidelným čistením a kvalitnou zubnou pastou!