ECODENTA - Čierna zubná pasta na bielenie zubov 100 ml

ECODENTA - Čierna zubná pasta na bielenie zubov 100 ml

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
4,99 €

Obsahuje: 98% Zložiek prírodného pôvodu Čím je výnimočná: Čierna zubná pasta na bielenie zubov obsahuje čierne drevené uhlie a inovatívnu zložku Teavigo . Zároveň je: BEZ PEROXIDOV. BEZ SULFÁTOV. BEZ PARABÉNOV. BEZ TRICLOSANU. Čierne drevené uhlie je v dentálnej starostlivosti už dlho známe pre svoje výnimočné vlastnosti a účinný bieliaci efekt. Inovatívna zložka Teavigo™ je aktívna látka, ktorá sa získava zo zeleného čaju. Ide o najaktívnejšiu látku zeleného čaju s vysokou čistotou. Okrem iných výhod pri dentálnej starostlivosti prináša komplexné benefity, a to najmä: chráni pred zubným kameňom, má antibakteriálny účinok, zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti. Zubné pasty ponúkané pod značkou Ecodenta sú výsledkom prepojenia modernej vedy a prírody. Sú vyrobené z prírodných látok, ktoré sú zdraviu prospešné a neškodia životnému prostrediu. Pasty neobsahujú penivé ani abrazívne zložky, peroxid, SLS alebo parabény.

Prípravky Ecodenta boli vytvorené v spolupráci s Litovskou univerzitou lekárskych vied a sú testované zubnými lekármi. Jednotlivé výrobky sú vždy obohatené o účinné látky z vybraných rastlín, ktoré rýchlo a veľmi šetrne pomáhajú eliminovať problémy so zubami alebo ďasnami. Nechýba v nich ani prírodný zdroj vápnika kalident, ktorý zaceľuje prasklinky a poškodený povrch zubov, predchádza vzniku zubného kazu a má prirodzené dezinfekčné účinky.

Pasty obsahujú tiež aktívnu látku teavigo, ktorá sa nachádza v zelenom čaji a jej účinky sú vedecky dokázané. Táto látka má antibakteriálny účinok, chráni zuby pred zubným kameňom a zanecháva v ústach dlhodobý pocit sviežosti. Chráňte svoj chrup pravidelným čistením a kvalitnou zubnou pastou!