Esenciálny olej BIO Céder (10 ml) - Tierra Verde

Esenciálny olej BIO Céder (10 ml) - Tierra Verde

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
4,79 €

Popis produktu Čo je to a ako to funguje Vôňa esenciálneho oleja z cédra celkovo upokojuje nervový systém. Jeho pravidelná inhalácia navodzuje pocity opory, sily a istoty. Na fyzickej úrovni výrazne posilňuje imunitu, uľavuje pri nachladnutí a pomáha regenerovať telo po chorobe. „Hlavné účinky esenciálneho oleja z vysokého ihličnatého stromu, ktorý sa najviac podobá našej borovici alebo smreku, spočívajú v podpore relaxácie po dlhom dni. S týmto olejom je možné ľahko vypnúť hlavu a nechať telo oddýchnuť,” hovorí Michaela Makulová, profesionálna aromaterapeutka. Tip od aromaterapeutky: Perfektnú kombináciu predstavuje Esenciálny olej BIO Lavandina Citrónalebo Pomaranč. Domáca kozmetika a čistiace prostriedky: Vhodný na každodennú starostlivosť o pleť, ktorú vyživuje (domáce pleťové oleje a krémy) Podporuje rast vlasov (domáce vlasové spreje) Odpudzuje hmyz (domáce repelenty) Osviežuje vzduch (domáce vône na toaletu, osviežovače bielizne) Má protiplesňový účinok (spreje proti plesniam, domáce prostriedky na umývanie podláh)
Tip od TIERRA VERDE: Vôňa tohto esenciálneho oleja výborne ladí s pánskym oblečením. Pred praním pridajte pár kvapiek do vrecka s mydlovými orechmialebo do Pracieho gélu z mydlových orechov bez vône. Noblesná vôňa svedčí každému mužovi. Na čo sa používa Dávkovanie pre dospelých: Do aromalampy alebo difuzéru nakvapkajte 6 kvapiek na prevoňanie približne 100 m2 plochy. Do telovej kozmetiky a masážnych olejov pridajte najviac 3 kvapky do 10 ml rastlinného oleja alebo krému. Pre tehotné ženy, citlivé osoby a staršie deti používajte nižšie dávkovanie. Pre deti do 2 rokov používajte olej iba na inhalácie vo veľmi malom množstve. Ako sa používa V aromaterapii je éterický olej z cédra považovaný za veľmi bezpečný, nie sú pri ňom známe kontraindikácie. V literatúre sa môžete stretnúť s údajom, že nie je vhodný pre tehotné ženy a malé deti. Pri dodržaní správneho použitia a dávkovania však nie je jeho použitie obmedzené. Vo všeobecnosti je vhodné vyhýbať sa použitiu esenciálnych olejov hlavne na pokožku detí dojčenského veku (najmenej do 2 rokov).
Éterický olej z cédra spotrebujte najneskôr do 5 rokov. Zloženie Cedrus Atlantica Wood Oil, Limonene*. *- prírodného pôvodu Dodatok Esenciálne oleje BIO od TIERRA VERDE vznikajú s rešpektom k životnému prostrediu aj k ľuďom, ktorí pestujú a spracovávajú suroviny na ich výrobu.   Certifikát Ecogarantie Dostali sme medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že naše produkty spĺňajú prísne ekologické požiadavky. Viac o certifikáte