Alza dni sú tu! Až -30% s kódom ALZADNI30
Hľadať
Hľadať
Menu
Chovateľské potreby
Pre mačky
Pre psov
Pre hlodavce
Pre vtáky
Veterinárna lekáreň
Akvaristika
Pre kone
Pre hospodárske zvieratá
Elektronika
Mobily, tablety, nositeľná elektronika
TV, audio, video
Počítače a notebooky
Batérie a nabíjanie
Foto, kamery, optika
Inteligentná domácnosť
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Zdravotnícke potreby
Zdravotnícke prístroje
Očná optika
Ochrana dýchacích ciest
Masážne pomôcky
Šport a outdoor
Športy
Outdoorové vybavenie
Športtestery a inteligentné prístroje
Kozmetika a parfumy
Pleť
Telo
Zuby
Vlasy
Opaľovanie
Hygiena a hygienické potreby
Deti
Dekoratívna kozmetika
Nechty
Kórejská kozmetika
Masážne prípravky
Uši
Parfumy
Surf.sk
Zdravie
Lieky a doplnky stravy
Vitamíny a doplnky stravy
Hell No-Gel od Extrifit 80 g Jablko
Hell No-Gel od Extrifit 80 g Pomaranč
Extrifit
Vitamíny a doplnky stravy
Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa.
Overiť dostupnosť v obchode
.
1,80 €
2,25 €/100 g
Príchuť
Jablko
Pomaranč
Pozrieť v obchode protein.sk
O produkte
S týmto novým suplementom na báze gélu, ktorý je určený na okamžitú konzumáciu, môžete dosiahnuť v tréningu revolučných výsledkov.
Zobraziť viac
Parametre
Balenie
80 g
Príchuť
Pomaranč
Ďalšie od Extrifit
Carnifresh - Extrifit 850 ml. Melon
1,90 €
Protein Pancake 50% - Extrifit 50 g Banana with Chocolate Pieces
1,40 €
Iontex Hyper Iont Forte - Extrifit 600 g Cherry
21,90 €
Iontex Multi Drink Liquid - Extrifit 1000 ml Cherry
21,90 €
Podobné produkty
→
Adelle Davis autorka Adelle Davis - Čo Vám chýba, aby ste boli fit
9,90 €
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
NATURAL Atlét formula, 30 dávok
49,00 €
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Adelle Davis autorka Adelle Davis - Uzdravme se
9,90 €
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Artic Žuvačky Premium Peppermint 10 ks bez aspartamu
1,19 €
0,12 €/ks
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Adelle Davis - Balíček krása, vlasy, nechty (Adelle Davis lipozomálny zinok 200ml, Adelle Davis lipozomálny glutatión, Adelle Davis kolagén na krásu 187g)
63,00 €
31,50 €/100 ml
Skladom
vitaminyprezdravie.sk
Fucked Up Joker - Swedish Supplements 300 g Lollipop
od
36,90 €
133,00 €/kg
Skladom
protein.sk
10 varianty
AminoBol Energy (predtréningová BCAA formula) - Yamamoto 300 g Orange-Lemon
38,90 €
129,67 €/kg
Skladom
protein.sk
K2 Anti Age Day & Night - Kompava 120 kaps. + 60 kaps.
49,50 €
0,41 €/ks
Skladom
protein.sk
1,80 €
protein.sk
Kúpiť