NATURAL Vitamín E 400 IU prírodný, 100 kapsúl

NATURAL Vitamín E 400 IU prírodný, 100 kapsúl

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
19,90 €

Vitamín E je prírodný antioxidant, ktorý chráni bunky pred starnutím a voľnými radikálmi. Hrá významnú úlohu pri prevencii srdcovo-cievnych chorôb, keďže zvyšuje pružnosť cievneho tkaniva. Pomáha omladzovať pokožku a zamedzuje tvorbe vrások. Je účinný pri ochoreniach kĺbových chrupaviek či reume.  Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Tento výrobok obsahuje vitamín E (D-alfa-tokoferolacetát) z prírodných zdrojov.   Výživové hodnoty:  v 1 kapsule  % RVH*  Vitamín E (D-alfa-tokoferolacetát)  294 mg  2450% * Referenčná výživová hodnota   Zloženie: Vitamín E, stabilizátor: želatína, emulgátor: glycerol a voda  Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom. Informácia pre alergikov: Tento produkt obsahuje sójové deriváty (bez GMO).

Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste! Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.