NuLab Aloe vera gél, 112g

NuLab Aloe vera gél, 112g

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
8,84 €

Aloa barbadoská (aleo vera) je rastlina známa svojimi pozitívnymi účinkami na pokožku. Táto rastlina obsahuje vyše 200 účinných látok, vitamíny, minerály a aminokyseliny, ktoré zmierňujú zápal. Aloe vera gél upokojuje pokožku a napomáha jej regenerácii, keďže zlepšuje prietok krvi do poraneného miesta. Je výborný na liečbu drobných kožných poranení, odrenín či omrzlín. Na koži vytvára nepriedušný film, ktorý chráni rany pred vysychaním a znižuje riziko infekcie.
Liečivé vlastnosti aloe sú obzvlášť účinné pri popáleninách a spáleninách od slnka. Pokožku vystavenú nadmernému slneniu dokáže rychlo upokojiť a zmierniť pálenie. Aloe vera obsahuje látku, ktorá zmierňuje svrbenie a funguje ako anestetikum po uštipnutí hmyzom.
Terapeutické účinky aloe sa využívajú aj pri liečbe psoriázy (lupienky), pásového oparu, či liečbe bradavíc.


  Ako sa môže tento gél užívať? Pri popálení Pri spálení slnkom Ako ošetrenie na suché a podráždené päty Ako gél na čistenie tváre (akné, čierne bodky) Ako peeling Ako nočná hydratačná maska Pri poštípaní hmyzom Na herpes Na alergické reakcie kože Na ekzémy Návod: Pre hydratáciu pokožky aplikujte raz alebo dvakrát denne respektíve podľa potreby na suchú či zapálenú pokožku. Pred používaním tohto produktu odstránte ochrannú fóliu pod uzáverom. Nepoužívajte, ak bola fólia porušená.  Upozornenie: Len na vonkajšie použitie .
Nepoužívajte na poranenú pokožku. Zabráňte kontaktu tohto výrobku s očami. Prestaňte používať, ak sa objaví vyrážka alebo iné kožné reakcie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladovanie: Chráňte pred teplom.

Zloženie: Aloe Vera – extrakt z rastliny, voda, glycerín, trietanolamín, karbomér, 1,2-hexanediol, 1,2-octanediol, tropolon, Rumanček kamilkový – extrakt z kvetu, sorban draselný, disodium EDTA, CI 75810.