NuLab MSM - organosulfur, 500 mg, 100 kapsúl

NuLab MSM - organosulfur, 500 mg, 100 kapsúl

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
9,64 €

MSM (metylsulfonyl­metán) predstavuje významný zdroj organickej síry (34 %), ktorá podporuje tvorbu dôležitých nutričných zložiek vrátane aminokyselín glutationu, cysteínu a metionínu. Plní pestrú paletu významných funkcií v ľudskom organizme. ·         V krvnom obehu sa udržiava viac ako 12 hodín a pomáha detoxikovať organizmus. ·         Pomáha pri poruchách imunitného systému. ·         Poskytuje síru na tvorbu keratínu nevyhnutného na udržiavanie krásy a zdravia pokožky, nechtov a vlasov. ·         Dôležitý pre tvorbu kolagénu, ktorý je potrebný na správne utváranie chrupavkového a kostného tkaniva. ·         Podporuje tvorbu vitamínov (C, H, B5 a B13), ktoré sú potrebné pre správnu funkciu metabolizmu a nervového systému. ·         Podporuje syntézu sírnych aminokyselín metionínu a cysteínu (detoxikačný efekt). Určený: ·         pre alergikov; ·         pre ľudí s poruchami imunitného systému a kĺbového aparátu; ·         pre ľudí s kožnými a tráviacimi problémami;  Výživové hodnoty  v 1 kapsule  % RVH * Methylsulfonyl methan  500 mg  ** * RVH je Referenčná výživová hodnota.
** RVH nie je stanovená. Zloženie: MSM, objemové činidlo: uhličitan horečnatý, kapsula vyrobená zo želatíny a vody. Dávkovanie:  Užívajte jednu kapsulu denne spolu s jedlom. Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky podľa §13 ods. 4 písm. g) zákona č. 355/2007 Z.z. súhlasí s umiestnením tohto výživového doplnku na trh v Slovenskej republike. Číslo rozhodnutia:  Upozornenie:
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale. Výživové tvrdenia zodpovedajú platnej legislatíve v zmysle nariadení Európskeho parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 a nariadení Komisie č.432/2012 o výživových a zdravotných tvrdeniach na potravinách – vrátane výživových doplnkov.