TIERRA VERDE - Hygienický gél na ruky s antimikrobiálnou prísadou levanduľa (fľaštička 100 ml)

TIERRA VERDE - Hygienický gél na ruky s antimikrobiálnou prísadou levanduľa (fľaštička 100 ml)

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
3,49 €

Popis produktu Čo je to a ako to funguje Hygienický gél sa postará o dôkladné umytie rúk aj v podmienkach, kde nie je k dispozícii voda a mydlo. Obsahuje 65 % rastlinného alkoholu, ktorý pokožku dokonale očistí od nežiaducich vplyvov okolia.
Gél sa rýchlo vstrebáva bez lepivého pocitu, nezanecháva stopy a bio levanduľová silica mu dodáva príjemnú vôňu. Panthenol a glycerol sa starajú o pokožku a obmedzujú jej nadmerné vysúšanie.
Prípravok je biologicky úplne odbúrateľný a na rozdiel od konvenčných produktov neobsahuje problematické chemické zložky (ropné deriváty, chlór, syntetické zahusťujúce polyméry, umelú parfumáciu a farbivá). Netestujeme na zvieratách, výrobok vhodný aj pre vegánov. Na čo sa používa Pre rýchlu, jednoduchú a dôkladnú očistu rúk: na cestách (hromadná doprava, držadlá, kľučky, tlačidlá) vo verejnom priestore (toalety, platenie pri pokladniciach, bankomaty, zdieľané písacie potreby) v prírode (umytie rúk pred jedlom) v domácnosti (výpadok dodávky vody). Ako sa používa Nanesieme na ruky malé množstvo gélu (3 ml), dokonale rozotrieme po celej ploche rúk aj medzi prstami a necháme zaschnúť. Neoplachujeme. Aplikujeme maximálne 10x denne. Zloženie Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Hydroxypropyl Guar, Panthenol, Citric Acid, Lavandula Hybrida Oil (Bio), Limonene, Linalool.   Certifikát Ecogarantie Medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že produkty Tierra Verde spĺňajú prísne ekologické požiadavky. Viac o certifikáte