Upstream, s.r.o. Vitamín C do bazéna, práškový, 1 kg

Upstream, s.r.o. Vitamín C do bazéna, práškový, 1 kg

Aktuálna dostupnosť produktu nie je známa. Overiť dostupnosť v obchode.
9,79 €

Vitamín C je kyselina L-askorbová. Táto látka si hravo poradí s nečistotami vo vode.
Obavy z vedľajších účinkov odložte bokom. Oproti štandardnej bazénovej chémii je použitie vitamínu C úplne bezpečné. Na vyčistenie Vám pritom bude stačiť iba približne 200 gramov vitamínu C (podľa veľkosti bazénu). Spustite filtráciu/obeh vody a nasypte Vitamín C v potrebnom množstve. Čistiaci proces sa začne hneď.
 
Aj pre zdravie! Vitamín C v práškovej forme je určený pre všetkých, ktorí nechcú prehĺtať tabletky. Dá sa ľahko rozpustiť vo vode alebo v inom nápoji (nie však v horúcom). V tejto forme ho môžeme piť počas celého dňa a telo ho dokáže okamžite zužitkovať. Vitamín C je antioxidant, ktorý zabraňuje predčasnému starnutiu buniek. Je dôležitý pre imunitný systém, prispieva k odolnosti tela proti chorobám. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu, správnej funkcii ciev, chrupaviek a kostí. Uplatňuje sa pri liečbe zeleného a sivého zákalu, prispieva k liečbe krvácajúcich ďasien a pri hojení rán. Taktiež pri liečbe kŕčových žíl a hemoroidov. Je nevyhnutný pre správne vstrebávanie železa a tvorbu bielych krviniek. V súčasnosti sa za optimálne považujú dávky do 2 g vitamínu C denne, jeho nadbytok však telo bez problémov vylúči.             Výživové hodnoty:  1/4 čaj.lyžičky
 % RVH*   Vitamín C (kyselina L askorbová)      1000 mg  1250 % * Referenčná výživová hodnota    Poznámka: Na tento produkt nie je možné uplatniť akúkoľvek zľavu.